Bukiety

Odkryj piękno bukietów oferowanych przez Kwiaciarnię Róża w Świnoujściu, miejsce, które skrywa prawdziwą pasję do kwiatów i sztuki florystycznej. Kwiaciarnia Róża to prawdziwy raj dla miłośników kwiatów, oferujący niezwykle szeroką gamę bukietów, które są idealne na każdą okazję.

Niezależnie od tego, czy szukasz bukietu na urodziny, rocznicę, ślub, czy po prostu chcesz upiększyć swoje mieszkanie, zespół Kwiaciarni Róża z radością Ci pomoże. Wykorzystując najświeższe kwiaty, doświadczeni florysty stworzą dla Ciebie prawdziwe dzieło sztuki, które wyrazi Twoje uczucia lepiej niż tysiąc słów.

Galeria zdjęć

Bezpieczna i szybka dostawa

Kwiaciarnia Róża – najstarsza kwiaciarnia w Świnoujściu

Jesteśmy najstarszą kwiaciarnią w Świnoujściu z największym doświadczeniem. Uważamy, że miejsce tworzą ludzie, dlatego zawsze możesz liczyć na nasz uśmiechnięty i pomocny zespół. Kupujemy tylko kwiaty najwyższej klasy i jakości, aby mieć pewność, że nasi klienci kupią rośliny nie tylko zdrowe ale i pięknie wyglądające.   Kwiaciarnia otrzymała Niemiecki Certyfikat jakości od Oasis ® Floral Products, oraz Certyfikat jakości Tuflowers Kwiaty Świata, który świadczy o najwyższej jakości produktów w naszej kwiaciarni

Dekoracyjne opakowania

Osoba obdarowywana otrzyma elegancko i estetycznie zapakowane kwiaty.

Świeże i zdrowe kwiaty

Kupujemy tylko kwiaty najwyższej klasy. Przywozimy je specjalistyczną flotą prosto z Holandii.

Szybka dostawa

Zamówienia złożone osobiście w kwiaciarni dowozimy nawet w ciągu pół godziny.

Wzorcowy serwis i obsługa

Dbamy aby nasi pracownicy posiadali odpowiednią wiedzę aby profesjonalnie doradzać Wam w kwestii sprzedawanych kwiatów.